Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég kezdtem az új munkahely...

Nemrég kezdtem az új munkahelyemen, és máris ezerszer leégettem magam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Ami a szakterületem, az kiválóan megy, ez adja az önbizalmam. Nem ebben hibáztam, hanem inkább az ismerkedésnél, meg a főnöknél. :( Szociális szorongásom volt, amit nagy nehezen pszichoterápia segítségével győztem le, de mivel emiatt tini koromban alig volt alkalmam fejleszteni a szociális készségemet, így elesett lettem és félénk.

Szerintetek nem néznek le a kollegáim? Betudják annak, hogy félénk vagyok? A főnököm titkárnői már nem bírnak, látom rajtuk, mert mikor körbevezettek és mutogatták a helyet, sokszor leégettem magam. Csendes is vagyok, ezt is félek hogy negatívan vették. Nagyon félek ettől az egésztől, nem akarok visszaesni a szorongásba sem. :(


2019. okt. 27. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Valszeg ilyen téren kicso az önbizalmad és csak te látod úgy, hogy beégetted magad. olyan ez, mint mikor egy duci bemeséli magának, hogy mindenki őt nézi, és nevetnek rajta, közbe meg csak ugyanúgy viselkednek, mint előtte
2019. okt. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Én is csendes típus vagyok, de hidd el, hogy ezzel az égvilágon semmi probléma nincs. Én nagyjából 2-3 hónap után oldottam fel munkahelyen, utána már a kollégákkal szinte baráti szinten tudtunk beszélgetni dolgokról.

Egy új társaságba az első hónapok mindig nehezek, aztán egyre könnyebben megy majd minden.

Sok sikert!

22/f

2019. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sema terápiát tudom ajánlani. ez a 'nincsenek szociális készségeim" konkrétan egy gyakran felmerülő tévhit sokaknál és erre ez a fajta dolog nagyon jó.
2019. okt. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!