Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a suliban egyszerűen képtelen voltam oda koncentrálni az órákra, bármennyire is erolkodtem, és emiatt rossz tanulo is voltam. Most mar nemvagyok iskolás, elmentem dolgozni egy helyre, de elkuldtek mert képtelen vagyok oda figyelni arra amit mondanak :(. Ha elmagyarázzák a feladatot, az első 5 másodpercben még figyelek, de utána mar képtelen vagyok koncentrálni. Ha vissza kerdeznek, nemtudom mirol volt szó. Amúgy nagyon sokszor van az hogy beszél hozzám egy ember, hallom hogy beszél, de fogalmam sincs hogy miről. Ha választ kér, akkor megkell kérdeznem hogy miről van szó?

2019. okt. 29. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz, aki megvizsgál és megmondja, hogy mi bajod van. Ezer oka lehet. Lehet, hogy szellemileg visszamaradott vagy, lehet, hogy van egy bizonyos betegséged, ami ezt okozza. Ezer oka lehet.
2019. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kéne boncolgatni, hogy amint átlépsz abba, hogy nem figyelsz milyen gondolatok jutnak eszedbe először.


Ezt kéne visszavezetni, hogy mi ennek az oka. Ehhez szakember kell, jótanácsokkal nem fog megoldódni.

2019. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos, pszichiáter, neurológus. Ezekhez kell elmenned.


Lehet ADHD, lehet számtalan egyéb dolog is. Vannak kezelhető fajtái, vannak nem azok.


Mi így nem tudunk segíteni, első a háziorvos vagy szakneurológus.

2019. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!