Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon intenzív stressz,...

Nagyon intenzív stressz, esetleg sokk hatására elkezdhet hallucinálni az ember?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy balhé ott ahol lakom. Én mivel estig dolgoztam nem voltam ott, viszont anyám igen (kapun kereszesztűl pár piás fiatal elkezdett beszologatni neki, részleteket nem tudom mert nagyon zavarosan beszél a dologról), és azóta folyamatosan azt mondogatja hogy embereket lát a szobában otthon. Például az elöbb is azt mondta hogy a hátam mögött látott egy kislányt, és amikor pedig rávilágított ilyen elemes öngyújtóval akkor se tünt el. Reggel elkisérem a dokihoz vele, de érdekelne a véleményetek.

2019. okt. 31. 05:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy eddig semmi ilyen "problémája" nem volt, illetve nem ivott alkoholt sem.
2019. okt. 31. 06:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen.
2019. okt. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Ez az Mk Ultra lényege. A trauma okozás. Azok a piások valószínűleg az elit emberei,direkt traumát okoztak neki. Kötekednek vele,és megemelik a stressz hormon szintjét,majd pedig elkezdik a zaklatást ami a V2K fegyverhez köthető. Nem furcsa hogy azután elkezdett hallucinálni? Miközben eddig sosem volt ez rá jellemző? Már bárkit megcélozhatnak. A stressz csak egy kifogás hogy rá nyomják hogy skizofrén. Majd nyugodtan folytathatják a zaklatást.
2019. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mi az MK ultra? Komolyan kérdem

V2K?

2021. nov. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!