Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bizonyos helyzetben panikroham...

Bizonyos helyzetben panikroham tor ram, az okat is tudom, hogy miert, de nem tudom a megoldast, ti mit tesztek amikor rohamaitok vannak?

Figyelt kérdés

Maskor semmi problemam nincs kiveve ha emberek elott pl suli verset kell mondani esetleg felelni vagy olvasni.

Amint meghallom ezt a szot hogy feleles mar egybol szivdobogas jarja at a testem szapora legzes,szedules stb.

Mint amikor hirtelen valaki megijeszt az utcan vagy horror film nezes kozben ijeszto jelenet jon hirtelen olyan ijedtseg tor ram egy regebbi baki miatt,mar nem is kell ragondolni erre a hibara a felelem mar magatol jon:(mit tegyek hogy lekuzdjem vizsgaidoszakom jon felesek felelesek hatan:(



2019. okt. 31. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni kell a társalgást és a szereplést is.
2019. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Lehet venni nyugtató teát :) nekem bejött
2019. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tisztázni kéne magadban, hogy mégis mi az, amitől félsz. Azután pedig azt, hogy ettől valójában semmi okod félni.
2019. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Teakat kiprobaltam nem segitett,az oka az hogy megint csunyan beegek es kinevetnek es hogy megint elrontom ettol felek.Minel tobbet vagyok benne annal tobb kudarc er es annal jobban felek a kovetkezotol.allando korforgas😞
2019. okt. 31. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!