Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns után mikor...

Antidepresszáns után mikor kezd el újra érezni az ember?

Figyelt kérdés
1 évig szedtem gyogyszert, es elegge ellaposodtak az erzelmeim. Egy hete nem szedem es most lassan, nagyon gyengen elkezdtek ramtorni erzesek. Kb mennyi ido mulva leszek ujra a regi? Sok remiszto dolgot olvastam, hogy embereknek orokre elmultak az erosebb erzelmei, meg memoria zavaruk lett stb.. remelem ez nem igy van..

2019. okt. 31. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy pont a depresszió tünete az érzelem mentesség, de el tudom képzelni mellékhatásnak is. Pár hónap biztos kell, mire a régi leszel.
2019. okt. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 5 eve nem tertek vissza.
2019. nov. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát az nagyon nem jó...remélem az emberek nagyrészénél azért nem ez a tapasztalat

ha mégis így lenne, akkor már csak betiltották volna ezeket a gyógyszereket.

2019. nov. 6. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem tiltják be mivelhogy ez egy szemét rendszer, sokkal biztonságosabb gyógyszerekre lenne szükség depresszió ellen, de sajnos a pszichiátria eléggé gyerek cipőben jár. Régebben elektrosokkolták a betegeket. Most meg van egy csomó drog ami rosszabb esetben egy életre tönkre teszi az ember érzelmi világát. Sajnos ez van, ha egy mód van rá nem szabad gyógyszert szedni.
2019. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy lehet hülye tanács, de ha hébe-hóba fogyasztasz némi alkoholt, whisky, vodka akkor könnyebben újraindul az érzelmi központod. Illetve ha sikerül szerelmesnek lenned vagy olyan helyzetbe kerülsz ami belőled erős érzelmeket vált ki.
2019. nov. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, ez valóban így van, legalábbis ezt tapasztalom, hogy ahogy érnek erősebb ingerek, úgy kezdenek el szépen lassan visszajönni a régi érzéseim. már 2 hete nem szedem a gyógyszert, szerintem pár hét múlva visszakapom önmagam..
2019. nov. 7. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy pont a régi önmagad kapod vissza hisz 1 év alatt valószínűleg te is változtál, de remélhetőleg az érzelmek vissza fognak jönni :)
2019. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!