Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit takar pontosan a nem-megha...

Mit takar pontosan a nem-meghatározott bipoláris affektív zavar?

Figyelt kérdés
Érdekelne az, hogy pontosan mit fedd, de nem találok róla semmit

2019. nov. 1. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt miért nem a szakembertől kérdezed aki megállapította rólad?


A pszichológiáról meg kellene tanulni, mint oly sok mindenről, hogy személyre szabott! Itt nincs általánosítás, ha általánosítás van általában elcsúszik a diagnózis és a terápia is.


Most hiába írják le neked, hogy az mit takar, mert csak egy nagy zsák lesz tele jellemzőkkel, ami nem biztos, hogy rád igaz, de utána bele kategorizálod magad és lehet csak rontasz a helyzeteden.

2019. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából ezt, csak nem tiszta a kórképed:


[link]

2019. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én sem tudom, hogy mit takar, nekem is ez van a zárójelentésemen, én is néztem egy nagyot. Mivel tényleg semmi információ nincs róla, nem hiszem, hogy egy rendes diagnózis, arra tudok gondolni, hogy a hangulatingadozásokra utal, de nem egy teljes bipoláris zavarra, mert nincs meg minden tünet vagy nem olyan erős (?). Mástól azt hallottam, hogy a gyógyszer miatt (hangulatstabilizáló) kell felírniuk ezt, mint diagnózis.
2019. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!