Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki volt hasonló àllapotban...

Aki volt hasonló àllapotban leìrnà, hogy sikerül meggyógyulnia? Tudja egyàtalàn valaki, hogy ezt milyen mentàlis betegség?

Figyelt kérdés

Kb. 3 évvel ezelőtt volt egy nagy kudarc az életemben,azóta szép lassan ahogy telt az idő az àllapotom romlott.

Fizikailag teljesen engészséges vagyok!

Ma màr nem tesz boldoggà semmi.

Kozmetikai cégnél dolgozom,de màr nem szeretem az a munkàt,aztàn a csalàdi rendezvényekről is menekülök vagy el sem megyek,szinte fàj ha ki kell mozdulnom a 4 fal közül,senkivel nem akarok talàlkozni.

Kezdem azt érezni,hogy nem élek csak létezem ha értitek mire gondolok.

Halàlon nem gondolkodom csak rossz ez az àllapot és nem tudom hogy legyek túl rajta.


2019. nov. 2. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:

*ez

*ezt

Elnézést kérek a hibàkért

2019. nov. 2. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találnod önmagad és azt, ami boldoggá tesz. Legyen az hobbi, tevékenység, új munka, utazás, környezetváltozás, bármi. Építsd fel újra magadat!
2019. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kudarc miatt lehet depresszió, ami egyre mélyült. Ezzel kellene valamit kezdened.
2019. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2- nek igaza van. Ehhez annyit tennék hozzá, hogy ha egyedül nem megy, kérd szakember segítségét. De tényleg csak segít, tenned neked kell érte.
2019. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonloan vagyok mint a kerdezo, nekem sem segit semmi enhiteni a fajdalmat.
2021. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!