Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tapasztalatok valaltassal...

Bulldozer19 kérdése:

Tapasztalatok valaltassal kapcsolatosan Cipralexrol Sertraline-re?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek!


Erdeklodnek van e tapasztalata valakinek antidepresszans valtassal kapcsolatosan. Cipralex nem segitett, nagyon rosszul voltam tole igy 9 het utan a doki attett Sertralinra, most azt csinalom, hogy 5mg-ot szedek Cipralexbol es 25 mg-ot Sertralinbol egyszerre, ez a 4dik nap es az a baj hogy nagyon rosszul erzem magam. Latom mas emberek siman jarnak dolgozni minden fele, en meg nem birok semmit se csinalni csak dogleni az agyban annyira szarul vagyok, homalyosan latok, depresszios lettem ( pedig a gyogyszer elott nem voltam ) faradtnak elgyotortnek erzem magam, hanyingerem van, hasam faj stb. A dokit meg 4 napig nem erem el, nem tudom hogy ez normalis e vagy se, erdekelne mas is volt e igy es utana jobban lett e vagy mit lehet tenni, abbahagyni se lehet mert lehet akkor megrosszabbul leszek, nem tudom mitevo legyek :(



2019. nov. 2. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató szerint normális.


Hívj át magadhoz valakit vagy ha nincs ismerősöd, vagy rokon, akkor jobb lenne, ha bemennél a kórház pszichiátriájára, addig, amíg nem javul a helyzet vagy nem tudsz az orvosoddal beszélni.


Semmiképpen ne maradj egyedül!


[link]

2019. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sőt a tájékoztató kifejezetten írja, hogy ilyen tünetekkel keress fel az orvosod!

Ha mást nem érsz el hívd fel az ügyeletet vagy a 112-t!

2019. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobban vagy? Sikerült valakit áthívni?
2019. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, vettem be nyugtatot, kicsit jobb. Hatareset. Ha megint rosszabbul leszek hivom a 112-t. Hala istennek nem vagyok egyedul. Koszonom a torodest :-)
2019. nov. 2. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
👍
2019. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, minden oké?
2019. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!