Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyszer az élet császárának...

Egyszer az élet császárának érzem magam, egy nagymenőnek, máskor egy senkinek?

Figyelt kérdés

Tudatmódosítót soha nem fogyasztottam! Egyik nap úgy kelek fel, hogy egy sikeres, menő, mindent elérő ember vagyok, aki az üzleti életben nemzetközileg is képes befutni. Máskor úgy ébredek, hogy az utcai hajléktalan is különb valaki nálam és nekem is az utcán lenne a helyem mert annyira iq light vagyok.

Ilyenkor a viselkedésem a másokkal folytatott kommunikációra is kihat. Amikor “császár” vagyok, akkor magabiztosan, menőn, ellentmondást nem tűrve beszélek másokkal, amikor “csöves” akkor meghunyászkodok, benyalok, nem szólok vissza.

Milyen betegség ez és ki lehet gyógyulni belőle? Attól félek hogy a “csöves” dolog fog megmaradni ha elkezdenek kezelni és lúzer maradok örökre.


2019. nov. 4. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Orvos látott már?
2019. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a kamaszkor.
2019. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bipoláris zavar maybe.


"Attól félek hogy a “csöves” dolog fog megmaradni ha elkezdenek kezelni és lúzer maradok örökre."


Ebben nem tudom mi a logika.

2019. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nalam is, nekem mondjuk azt vettem eszre, osszefugg azzal, hogy mennyire pihentem ki magam, vagy elegedett vagyok-e azzal, amit tegnap csinaltam. De ez egyebkent az elobb emlitettektol fuggetlenul is letrejohet... nem tul jo :(
2019. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 20 alatt, akkor semmi gáz, majd kinövöd. Ha 20 fölött, akkor keress meg valakit, aki rád néz, hogy van-e gáz vagy nincs.
2019. nov. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
26 vagyok
2019. nov. 4. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig azzal jöttek 15-16 évesen, hogy majd kinövöm a 'tinihisztit'.

22 éves vagyok, borderline személyiségzavaros, kényszer és pánikbeteg.

Ha a kinövős duma helyett legalább egy szakember (merthogy sok volt) komolyan vett volna, talán nem húzódtak volna végletekig a kóros tüneteim.

Most meg cseszhetem a fiatal felnőttkoromat azzal, hogy heti rendszerességgel pszichoterápiába járok és 4 fajta gyógyszert szedek. Érdekes módon, mihelyst egy hónappal a 18. születésnapom betöltése után mentem orvoshoz, hirtelen minden problémám valid lett, és komolyan vettek.

Ez nem nyafogás, szívesen dolgozok magamon, és elfogadtam ezt a dolgot, és bár ellentmondásosnak hangozhat, úgy érzem, sokkal jobb ember lettem azok miatt, amiken keresztülmentem.

Csak néha kissé még elfog az igazságtalanság érzése, hogy talán lehetett volna máshogyan is, ha nem röhögött volna a gyermekpszichiáter a képembe.

Én próbáltam segítségéért kiáltani többször is tizenévesként, de senki nem állt meg egy pillanatra, hogy segítsen fölállni. Aztán erre lehet, hogy 10-20 évem is rámegy majd.


Elnézést kérek kérdező, hogy nem a kérdésedre reflektáltam.

2019. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!