Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Mi lehet ez?...

Mit csináljak? Mi lehet ez? Fóbia? Skizo?

Figyelt kérdés
Hirtelen tör rám időnként,hogy előre elgondolok valamit,hogy rajtam röhögnek,kibeszélnek,nem tisztelnek.Félek az élettől.A jövőtől.Nem merem memondani a véleményem. Nemet is nehezen mondok. Az emberek reakciójátol ,ha beszélgetek. Szeretek egyedül lenni,de a gondolatok megőrítenek. Nem vagyok önmagam. Túlgondolok mindent rossz irányba. Idegesítenek bizonyos emberek. Rosszat látom,gondolom. Szólnak valamit és felhúzom magam,beparázok. Amikor elmúl hirtelen,akkor el se hiszem,hogy miket gondoltam. Nem tudom irányítani. Tudom,hogy valami mentális bajom van. Olvasgattam sokat,de nem tudom mi.Nem tudok koncentrálni a gondolatoktól. Valaki van hasonló helyzetben? Tapasztalok érdekelnének. Segítsetek. Előre is köszönöm.
2019. nov. 5. 06:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbiára utalnak a tüneteid, ahhoz is társulnak a paranoid gondolatok, nem csak a skizofréniához, az más tészta.
2019. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás?
2019. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokakkal van hasonló, hogy előre elgondolnak szituációkat, amelyek rosszul alakulnak, vagy azt gondolják: rajtuk nevetnek. Szorongás is elég gyakori társaságban. Szociális fóbiának tűnik, amit még írtál, az teljesen más betegség.
2019. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja pszichológus tud segíteni.
2019. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szorongás nélkül is van. Időnként elmúlik és visszajön. Nagy tömegbe nincs,csak időnként. A fóbia az folyamatos szerintem.
2019. nov. 5. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!