Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ostobának érzem magam, mit...

Ostobának érzem magam, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Diplomát szereztem a szakmàmhoz, de ahhoz, hogy igazán érvényesülni lehessen érdemes még tovább képezni magam. Így sokszor hülyének érzem magam a jelenlegi tudásommal.

Pénz kéne a továbbképzésekhez , de az most nincs , mert ki tudja mennyi pénz kell a jogosítvány megszerzéséhez .. az oktatóm ki van akadva, azt mondja nem úgy vezetek mint egy 20 éves , hanem olyan lassan haladok ( agyban..) mint egy 50 éves.


2019. nov. 5. 06:45
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Ezért nézem le a legtöbb "ki ha én nem" diplomást. Nem sértésnek szántam, és mindjárt válaszolok a kérdésre is, kitartás. A diploma az fontos, évekig jártok iskolákba, de semmihez sem értetek se előtte, se utána. Én ősparaszt vagyok, majdnem mindent meg tudok oldani, talpraesett vagyok, és jól keresek. Ennek ellenére a legtöbb diplomásnak csak egy hülye vidéki suttyó vagyok. Pedig még helyesen írni is jobban tudok a legtöbbnél.

Van neted, azon minden fent van. Könyvtárba is szabad beíratkozni. Szóval olvass, tanulj. A vezetésben is gyakorlattal lehet rutint szerezni, hát gyakorold. Sok sikert!

2019. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
A diplomások intelligens emberek,igaz? Na persze..
2019. nov. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki ostobának érzi magát, annak már van egy bizonyos szintű tudása és rálátása, hogy mit tudhatna még. Ez választja el a teljesen tudatlanoktól.
2019. nov. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vezetés egy összetett folyamat. Ha szorongsz, figyelemzavaros vagy, lehet jobb, ha nem kapsz jogsit. Saját életedet meg mások életét is veszelyezteted, ha úgy kapsz, hogy neked nem kellene....

Ez egy készség, nem mindenki alkalmas az elsajátítására.

2019. nov. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

A vezetéshez sok gyakorlás kell, sokan úgy ülnek be az oktató mellé, hogy már előtte sokat vezettek. Például én is sokat gyakoroltam Apám kocsiján, ha te nem tetted ezt, akkor nyilván hátrányban vagy a többséghez képest. Az is fontos, hogy ne fáradtan menj, hogy tudj koncentrálni.

Gyakorolj sokat, amúgy meg olvass, tanulj és egyszer csak azt fogod tapasztalni, hogy a többség nem okosabb, mint te, sőt.

2019. nov. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!