Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kisebb tudat zavarral pszichol...

Kisebb tudat zavarral pszichológus, vagy pszichiáter?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban borzalmasan stresszes voltam. Megállapították, hogy szorongok, pánik beteg vagyok, illetve hipochonder.

Először úgy voltam vele, hogy megoldom magam, azonban az elmúlt pár napban rosszabb lett a helyzet. Kicsit úgy érzem mintha nem lennék önmagam, mindentől elidegenedtem, és minden olyan fura..

Mostmár belátom, hogy segítségre van szükségem, azonban nemtudom kihez forduljak.. Pszichológus vagy pszichiáter?



2019. nov. 7. 14:16
 1/2 anonim válasza:
pszichiáter, aztán amit javasol. én mindkettőnél voltam, és azonkívül, hogy törődjek bele az elcseszett életembe, nem igazán kaptam jobb tanácsot... de valakinek biztos segít. én mint laikus csak annyit tudok mondani, hogy a közvetlen környezeteddel beszéld meg, és változtass az életviteleden úgy, hogy neked az jó legyen. persze élethelyzettől függ ez is, hogy mennyire kivitelezhető, de mindenekelőtt pszichiáter, és legyél vele őszinte, ne nyafogj irreleváns dolgokról..
2019. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és várom a további véleményeket.
2019. nov. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!