Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nervenpflege csak nekem nem hat?

Nervenpflege csak nekem nem hat?

Figyelt kérdés

Tizenegy éves korom óta nem tudok aludni és gyakran vagyok nyugtalan. Az utóbbi időben már nagyon megelégeltem ezt a dolgot és elkezdtem keresgélni a homeopátiás cuccok között. Vettem ezt a Nervenpflege-t pár hete. Ötösével szedem és semmi hatása. Csak még idegesebb lettem tőle.

Valakinek valami (értelmes) tipp?

17f



2019. nov. 7. 14:23
 1/7 anonim válasza:
12%
Ezek a homeopátiás cuccok csak humbukok,borzaszótan csekély mennyiségű "hatóanyag" van bennük,olyan mintha egy óceánban elszórnál pár gramm sót. A gyógyszer pedig nem javallott,idővel csak tönkretesz,jóval többet árt,mint amennyit használ. Jobban mondva csak azt hiszed,hogy használ,mert azt nem lehet pozitív tulajdonságnak tekinteni,hogy leszedál. Gyógyszert csak pszichoterápia mellett,esetleg...
2019. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Gondolod ha egy gyógynövényes tabletta nem hatott akkor majd egy humbug homeopátiás fog?
2019. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szövegértés..
2019. nov. 9. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja....hogy az állandó kioktatás viszi el az álmod....no ezen változtass! És fog menni a szundi.
2019. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ez a rosszindulat. Nem kioktatásból írtam egyáltalán, viszont örülnék, ha valaki tényleg a kérdésre vonatkozóan válaszolna végre.
2019. nov. 9. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nervenpflegenek mi köze a homeopatiahoz? Ez gyógynövénykivonatok, pl orbáncfű, citromfű, komló, stb. Ha ez nem hat akkor recept nélküli macskagyöker kivonatú GYÓGYSZER sem fog, pl. Valeriana
2019. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Krosszarcu válasza:
Nekem a Zolsana erős altató hat, csak rászoktam és sav refluxos lettem mivel ennek izomlazító hatása van.
2023. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!