Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy gyógyuljak ki a szociális...

Hogy gyógyuljak ki a szociális fóbiából?

Figyelt kérdés

Hogy küzdjem le ezt a nagy szorongást?

Tönkreteszi az egész életemet.

Tudtok nekem valami tanácsot adni?

Nagy segítség lenne


2019. nov. 8. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Itt nem tud neked segíteni érdemben senki. Az önsegítő könyvek is felejtősek.
2019. nov. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha rászánod magad a pszichológusra jobban jársz. Valószínűleg nem te leszel az első nála ilyen problémával.

Annyit tudok segíteni, hogy beszélgetünk róla. Hátha rájössz, hogy mi a fóbia kiváltója.

2019. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pszichologus se biztos h tud majd segiteni. én hasonlo betegseggel voltam 4 pszichologusnal és azonkivul h kb kidobtam 1 millio ft-ot semmi haszna nem volt. nekem a gyógyszerezes jott be.
2019. nov. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ilyenkor a csoportos terápiák jönnek be
2019. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"pszichologus se biztos h tud majd segiteni. én hasonlo betegseggel voltam 4 pszichologusnal és azonkivul h kb kidobtam 1 millio ft-ot semmi haszna nem volt. nekem a gyógyszerezes jott be."


Én kapásból az orvosát, a pszichiátert javalltam volna. De itt odáig vannak a pszichológussal, mert az sok pénzért semmit sem csinál.

2019. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!