Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha problémáim...

Mit csináljak, ha problémáim vannak és emellett családi gondok is vannak?

Figyelt kérdés

Nemsokára be kell feküdnöm mentális problémák miatt kórházba, de jelenleg alig tudom kivárni azt az időpontot, mert nehezen viselem, azt is ami körülöttem történik.

Erre pedig rátesz egy lapáttal, hogy megtetszett egy nő, és pont ismerkedés fázisban vagyunk és folyton úgy érzem elrontottam mindent pedig nagyon szimpatikus volt.

2 napja nem is beszéltünk, elvileg mert sok a dolga, de folyton azon jár az eszem, hogy mindent tönkretettem.


Mit csináljak?


2019. nov. 8. 14:15
 1/7 TSZXFRD válasza:
Az elrontottam mindent mit jelent pontosan? Olyat irtal neki ami miatt megharagudott?
2019. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, mintha mindent én okoznék
2019. nov. 8. 16:16
 3/7 TSZXFRD válasza:
Miota beszelgettek?
2019. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kb egy hétig beszélgettünk.
2019. nov. 8. 19:03
 5/7 TSZXFRD válasza:
Hat figyelj haver, vedd fel vere ujra a kapcsolatot szerintem a gyogyulasod kulcsa az egy lelkitars lenne azaz o. Van baratja? Es erezted mar, hogy kozeledik hozzad?
2019. nov. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De én írtam és nem válaszolt még, azt írta, hogy pár napig nem ér rá.

De nagyon hülye érzés.

Amúgy megértő és kedves és úgy tünt bejövök neki.

De a két nappal ezelőtti üzenetet már el sem olvasta :(


Akkor ennek vége nem?

2019. nov. 8. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem amíg olyan komoly mentális problémákkal küzdesz, hogy hosszabb kórházi kezelésre szorulsz, addig ne erőltesd az ismerkedést.

1 hétig dumáltatok, ami egyenlő a semmivel, neked meg már most minden bajod van, mert nem ér rá állandóan veled foglalkozni.

Ess túl a terápián, szedd össze magad, takaríts ki a fejedben, és majd utána foglalkozz ilyenekkel, addig csak magadnak okozol kellemetlenséget, meg annak is, akivel épp ismerkedsz.

2019. nov. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!