Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Létezik, hogy a Rivotrilnak semmilyen hatása nincs rám?

Egy hónapja kezdtem el szedni esténként 0,25 mg-t elsősorban szorongásra és inszomniára. Semmi javulást nem érzem. Néha, nehezebb napjaimon előfordult, hogy bevettem egy egész szemet(0,5 mg), de semmi. Ugyanolyan pocsékul érzem magam, továbbra is nehezen alszom el.

Mielőtt valaki letámadna, nem a gyógyszertől várom a megoldást. Meditálok, sportolok, pszichiáterhez járok, és aktívan dolgozom a problémáim megoldásán. A gyógyszert arra kaptam, hogy kicsit elviselhetőbbé váljanak a napjaim.

Lehetséges ez, hogy semmilyen hatása nincs rám? Vagy ilyen dózisnál ne is várjak "nagy változást", annak ellenére, hogy azért ez egy elég erősen szedatív hatású gyógyszer?

Köszönöm a válaszokat!

17/L

nov. 8. 23:14  Privát üzenet  

A válaszok
TR75 nevű felhasználó válasza:

Elképzelhető, hogy gyenge, vagy nincs hatása. Ezt a pszichiáterrel kellene megbeszélned. Egyénenként eltérő lehet a hatás erőssége. Van, akit 0,25 mg kiüt, más a 0,5 mg-ot is alig-alig érzi meg.

Amúgy elvileg a rivó tényleg erős cucc.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 8. 23:20 Privát üzenet
z így gyenge. Viszont az erősebbre hamar rákattansz.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont nov. 9. 15:54 Privát üzenet
Frontint ajánlom helyette, nem olyan mérgező szerintem.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 10. 03:07 Privát üzenet
jdfGabrella nevű felhasználó válasza:

Kérlek hogy ne szed be mert tönkreteszi az életedet!

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont tegnapelőtt 20:27 Privát üzenet
Én a 2est szedtem. Az brutális

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 02:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van oka élni valakinek, aki értelmi fogyatékos, ezért gyakorlatilag semmilyen értelmes munkát nem tud elvégezni?
Pszichiátrián felírt gyógyszerekről sikerült már valakinek leszoknia? Nem merek pszichiáterhez fordulni mert nem szeretnék semmilyen gyógyszertől függővé válni.
Gátlásos, félénk, zárkózott vagyok gyerekkorom óta, ez miatt nincs semmilyen emberi kapcsolatom. Miért lettem ilyen?
Trittico teljesen elvette az éhség érzetem, valamint nem kívánok semmilyen ételt, ez normális? Másnak is volt étvágytalansága?
A xanaxnak és a rivotrilnak van pszichoaktív hatása? Olyan mértékű, mint az alkoholnak vagy a fűnek van?
Mi fog történni, ha semmilyen módon nem fogadja el majd az orvos véleményét? Pl. : nem lesz hajlandó gyógyszert szedni stb.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!