Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy a Rivotrilnak...

Létezik, hogy a Rivotrilnak semmilyen hatása nincs rám?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem el szedni esténként 0,25 mg-t elsősorban szorongásra és inszomniára. Semmi javulást nem érzem. Néha, nehezebb napjaimon előfordult, hogy bevettem egy egész szemet(0,5 mg), de semmi. Ugyanolyan pocsékul érzem magam, továbbra is nehezen alszom el.

Mielőtt valaki letámadna, nem a gyógyszertől várom a megoldást. Meditálok, sportolok, pszichiáterhez járok, és aktívan dolgozom a problémáim megoldásán. A gyógyszert arra kaptam, hogy kicsit elviselhetőbbé váljanak a napjaim.

Lehetséges ez, hogy semmilyen hatása nincs rám? Vagy ilyen dózisnál ne is várjak "nagy változást", annak ellenére, hogy azért ez egy elég erősen szedatív hatású gyógyszer?

Köszönöm a válaszokat!

17/L


2019. nov. 8. 23:14
 1/5 TR75 ***** válasza:

Elképzelhető, hogy gyenge, vagy nincs hatása. Ezt a pszichiáterrel kellene megbeszélned. Egyénenként eltérő lehet a hatás erőssége. Van, akit 0,25 mg kiüt, más a 0,5 mg-ot is alig-alig érzi meg.

Amúgy elvileg a rivó tényleg erős cucc.

2019. nov. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
z így gyenge. Viszont az erősebbre hamar rákattansz.
2019. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Frontint ajánlom helyette, nem olyan mérgező szerintem.
2019. nov. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jdfGabrella ***** válasza:
Kérlek hogy ne szed be mert tönkreteszi az életedet!
2019. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én a 2est szedtem. Az brutális
2019. nov. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!