Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, esetleg...

Depressziós vagyok, esetleg forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés

Elég magányos vagyok.

Sokszor van olyan a fejemben hogy senki sem szeret. Elvesztettem minden iránt a motivációm, gondolok arra, hogy a munkám az életpályám teljesen jó úton van, azt csinálom amit szeretek. mégsem vagyok elégedett.

Ez a magány meg hogy úgy érzem senkinek sem vagyok fontos, hülye gondolatokat hoz. Hogy például ha meghalnék akkor legalább valaki egy rövid időre törődne velem és fontosnak tűnnék.

Vagy ha valami baleset érne, kórházba kerülnék.

Szándékosan nem akarok ártani magamnak de sokszor csinálok hülye dolgokat. 190-el autópályán, vagy nem eszem rendesen, akár szinte semmit, vagy olyat ami árt ( sokszor emésztőrendszeri gondom van aminek fizikális okát nem találták).

Gyakran vannak kisebb baleseteim például elvágom a kezem, megégetem magam, de szinte nem is zavar.

Vannak napjaim amikor a világ királyának érzem magam aztán meg egy másik amikor szinte letaglózódom és alig bírom magam normális cselekvésre rávenni.

Kezdek rájönni hogy valami nagyon nem stimmel velem.

Ez vajon átmeneti, vagy forduljak szakemberhez?


2019. nov. 9. 10:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szakemberhez kell fordulni. Nem valószínű, hogy ez magától elmúlik.
2019. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!