Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen online lelki segélyt...

Milyen online lelki segélyt tudok igénybe venni felnőttként?

Figyelt kérdés

Állítólag vannak lelki segélyvonalak, de nekem inkább chat vagy e-mail kellene, mert szégyellek beszélni a problémáimról.


Valaki tud esetleg ilyet?



2019. nov. 11. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
TB alapon elmehetsz pszichológushoz is. Nem vagy egyedül. Mindenféle problémája van az embereknek.
2019. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Sajnos ez már eleve nem túl jó, ha nem mered kimondani a félelmeid és problémáid.

Mert pont azáltal tudsz szembenézni velük és megoldani őket ha kimondod.


Ettől függetlenül írhatsz is, de az csak kezdésnek megfelelő.

Őt ajánlom :


[link]

2019. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez is jó lehet, nagyon diszkrét is:


[link]

2019. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
57%

Szia!


Ezt 116 123 számot ne hívja senki. Felnőtt lelkisegély. Többször hívtam őket, legutóbb ma, előtte egy hónapja.

Arra jó, hogy felcsesszék az idegeidet. Megvertek azután hívtam fel, akkor is, meg most is... Úristen. Semmit nem ér, meg sem hallgatnak. Elkezdett egy öreg nő velem kiabálni, utánozni, kigúnyolni. Szeritnem ittas is volt, szószerint szórakozott, meg üvöltözött velem, hogy "kisl@nyom most azért hívtál hogy oátyolgassam a kocsi lelkedet", gúnyolődott, vicc oldalon nem tesznek így. Flegmázott, be volt rúgva az biztos. Meg azt mondta adjam oda apámnak a telefont 23 évesen a telefont. Mondom mi van... Ganélyrészeg embereknek nem kellene odaadni ezt. 3-szor meglérdezre ugyanazt, fel sem fogta. Azonnal vissza akartam hívni, kinyomott elmondtam, mi volt, más vette fel. Ő nem tudja.... Meg mondjuk 1 hónapja jobb volt, de az meg nem hitt nekem és unalmában 5 oercig bele sem szólt... De legalább nem ordibált nekem.

2019. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!