Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondolsz, ha látsz egy...

Mit gondolsz, ha látsz egy emberen hegeket és falcolas nyomokat?

Figyelt kérdés
Pl csuklón, karon vagy akárhol. Megbelyegzed? Rajtam vannak, és rettegek, mit fognak rólam gondolni ha meglatjak, pl a munkahelyemen a kollégák. Szinte biztos vagyok benne hogy én lennék a pletyka tárgya onnantól kezdve. "nézzétek ezt az elmebeteget". Gondolom ezt gondolnak rolam..

2019. nov. 11. 14:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ja meg mondjuk annak sem örülnék, ha mondjuk a 2000 dolgozó között elterjedne, hogy vannak rajtam vagasok..
2019. nov. 11. 20:02
 12/17 A kérdező kommentje:
Próbáltam alapozoval eltakarni de nem ment, látszik úgy is.. :/
2019. nov. 11. 20:02
 13/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Én sok ilyet látok, de nem bélyegzem meg, viszont az rögtön látszik, hogy gyenge személyiség.
2019. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
És ha valaki gyenge, egyben rossz is? Taszító?
2019. nov. 12. 10:51
 15/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem. Ez csak egy ténymegállapítás, nem rosszabb attól még másnál csak látszik és ezt egyesek kihasználják. Máshogy kell velük kommunikálni, jobban kell rájuk figyelni.
2019. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
mindenki szerez élete során különböző "harci sérüléseket". van aki egy műtét, de az is megesik, hogy valaki a saját démonjaival vívott harca során. ameddig az ember nem tapasztalja meg azt, hogy milyen arra a szintre süllyedni, hogy valaki ilyet tegyen, nagy valószínűséggel nem fogja sosem teljes mértékben megérteni. ha észre is veszik és netán elkezdenek majd róla pletykálni, akkor se foglalkozz velük. ugyanis ők nem tudják, hogy a hegeid nem azt jelentik, hogy egy "őrült elmebeteg" vagy, hanem azt, hogy neked sikerült győztesként kikerülni a saját magaddal folytatott harcból. nagyon remélem, hogy már jobban vagy, nagyon sok sikert kívánok neked a munkához!
2019. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ypszilon1980 ***** válasza:
39%
Nem biztos, hogy túl van rajta, de azt gondolom, hogy ezt ne is mások döntsék el. Az illető aki meg magával tesz ilyet, neki viselnie kell a következményeket.
2019. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!