Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírjam ezt ki idegössze...

Hogyan bírjam ezt ki idegösszeroppanás nélkül?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdtem az iskolámat, de olyan rosszul érzem ott magamat mint még soha. kihat az egész életemre, behúzódtam, és súlyos depresszióban szenvedek azóta. 16 éves vagyok egyébként, minden reggel 5kor kelek, megyek a buszhoz, és sírok. ma az iskolában is elsírtam magamat, pedig fiú vagyok. Reménytelennek érzek mindent, legszívesebben be se mennék. Most újra meg fogom próbálni a felvételit, abba az iskolába ahova menni szerettem volna, ha nem sikerül megyek egy esti gimibe. Ez eddig szép és jó, de ha belegondolok hogy még 7 hónapot itt ki kell bírjak, legszívesebben agyvérzést kapnék. Rohamjaim vannak, a suliban is, senki nem szólhat olyankor hozzám, tényleg attól félek hogy maradandó bajaim lesznek. Hogy vészeljek át fél évet így szerintetek?

2019. nov. 11. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Miert kellett sulit valtanod? Nem ismersz itt senkit?
2019. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Most kezdtem a gimit Szeptemberben, utálok itt mindenkit, az egész iskolát, a tanárokat.. nem bírok ott meglenni..
2019. nov. 11. 16:21
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor jelez a lélek,stop!

Azonnal fejezd be ha érzed,hogy tönkremész benne.

Gondolj bele,ha egészség nincs semmi!

És ne foglalkozz senki véleményével.

Ròlad van szò!

2019. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hogy hagyjam abba? érettségi muszáj, és 15 éves vagyok, nem is tudom otthagyni.. az a szörnyű benne, hogy 4-5-ös tanuló voltam egész általánosban, de itt nem tudok tanulni, örülök hogy életben maradok annyira mar engem a lelkem.
2019. nov. 11. 17:21
 5/19 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok*
2019. nov. 11. 17:22
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj át egy másik suliba. Agyvérzést nem, de egy életre szóló pszichés traumát simán kaphatsz. Annál már az is jobb, ha semmilyen iskolát nem végzel, de egészséges maradsz.
2019. nov. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
úristen.. semmiféleképpen nem szeretnék traumát kapni, de egyszerűen nem hagyhatom ott a sulit.. 18 éves koromig amúgyis tankötelezett vagyok, még illegális is lenne..
2019. nov. 11. 17:31
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Másik iskolába biztos, hogy át lehet iratkozni. Ha valaki elköltözik, annak is az új helyen kell folytatni a sulit.
2019. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Körbekérdeztük a sulikat a közelemben, sehova sem tudnak átvenni
2019. nov. 11. 17:51
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 16 éves koromig vagy tanköteles, tehàt tulajdonképpen otthagyhatod. Tedd azt, amit jónak érzel szerintem. Senkinek nem kéne olyan gimibe kényszerítve lennie, amit így rühell.
2019. nov. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!