Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne megszeretni és...

Hogyan lehetne megszeretni és szépnek látni a szürke nyirkos esős időt?

Figyelt kérdés

Mindig mondják, hogy legyünk pozitívak, meg fogadjuk el, amire nincs ráhatásunk, de én nagyon megszenvedem, egyszerűen elviselhetetlennek érzem. Amikor meghallom ezt a szötymötölést és kortyogatást, az mindennél jobban felbaśšza az agyamat. Ha meg tudnám szeretni, de őszintén, tehát nem magamnak hazudva, akkor milyen boldog ember lennék.

Mivel a szép időt alapból is szeretem, olyankor továbbra sem lenne gond.



#eső #szürke #felhő #deprimáló #ránktestált #szötymötölés #kortyogatás
2019. nov. 12. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor szerettem meg, amikor lett valami nagyon szép élményem ilyen időben. Egy rokonomnak pár éve ilyenkor volt az esküvője ilyen esős, sáros időben, de olyan gyönyörű volt és olyan kellemes élmény, hogy azóta imádom az őszt, telet és a lucskos időt is :)
2019. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Én szeretem az ilyen időt.

Ha esik, akkor hallgasd egy kicsit, relaxálj, pihenj. Én azért szeretem azt, ha otthon vagyok és esik az eső, mert olyankor sokkal nyugisabb minden.

Ha megállsz egy pillanatra, és megpróbálod a szépet megtalálni, akkor meg is lesz.

2019. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó. Nem kell azon bosszankodni, hogy kint hétágra süt a nap, és azon a hét ágon csiripelnek a madarak, mi meg nem mehetünk ki a 4 fal közül, mert melóban/suliban vagyunk.
2019. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!