Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Megerőszakoltak. Egyszerre gyűlölöm azt aki ezt tette és szerelmes is vagyok.. Jelenleg együtt vagyok az illetővel, sírt, bocsánatot kért,nagyon megbánta tettét. Ismertem több éve. Sokat ittam, én aludni mentem és feleszméltem hogy mi történik. Sokszor van öngyilkossági gondolatom, nem tudok koncentrálni az iskolára, sokszor sírok, ellentétes érzelmek kavarognak bennem. Azt is érzem hogy nem tudom őt elhagyni, kötődök. Kívülállóként nézve ez nem normális dolog..de egy veremben érzem magam. A lelkem ezt nem bírja el..mit tanácsoltok?

2019. nov. 12. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

LELKISEGÉLY-VONAL

Kékvonal


116 111


Ha beszélgetni szeretnél....

Előhívó, vagy körzetszám nélkül, névtelenül és ingyen hívhatsz minket!!


Hívj fel minket, ha jól esne valakivel megosztani, mi jár a fejedben!

Meghallgatunk, ha szomorú, magányos vagy!

Ha kérdésed van, amit másnak nem szívesen tennél fel, fordulj hozzánk!


'Szakemberek'-től kapsz választ.


AZ ÖNGYILKOSSÁGOT FELEJTSD EL!

2019. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakember felkeresese. Lehet ez trauma kotodes is inkabb, olvass utana. Illetve ptsd stb. Muszaj lenne szakember, mert igy csak szenvedni fogsz evekig.
2020. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!