Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Sírásroham,...

Nightlover kérdése:

Mi lehet a bajom? Sírásroham, magány, szociopata?

Figyelt kérdés
a családom félig szórakozva pszichopatának könyvel el. nagyon lehangolt vagyok, nincs erőm mozogni vagy beszélni, mosolyogni, pár perc múlva bármin el tudom kezdeni és nem bírom abbahagyni a nevetést. a lehangolt időszak mindig hosszabb, de akár pár percenként is váltakozik. Szeretném leszögezni hogy az életemben sosem voltak nagyobb drámák (mint pl szerettem elvesztése, erőszak) ami okot adhatna bipolaritásra, depresszióra vagy bármi mentális bajra, ezért nem is értem. Kiskorom óta más vagyok mint a velem egykorúak. Érettebb, a gondolkodásom más, sosem voltak rendes barátaim, valójában soha senki nem értett még meg. Néha olyan mintha nem lennének érzelmeim, máskor túlérzékeny vagyok. Egy ideje jobban voltam, de kb 2 hete megint újrakezdődött ez. Néhány órája volt egy sírás-roham szerűségem. Kiszakadt belőlem, sikítottam, nem tudtam egészen kontrollálni magam. Előtte nem fojtottam el sírást.

2019. nov. 12. 19:24
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L
2019. nov. 12. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
A hisztit és a kóros önimádattal összefüggő idiotizmust kihagytad.
2019. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ettől most tényleg jobb lett😄 egyébként kritikusabb vagyok magammal szemben mint bárki tudna, úgyhogy nincs szükségem észhez térítésre
2019. nov. 12. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Elkényeztetett 16 éves liba szindróma, enyhe borderline vonásokkal.
2019. nov. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Itt sajnos a korod és a nemed miatt a sok tuskó barom csak hisztis libának nézz. Választ adva a kérdésedre erről egy pszichológussal kellene beszélned.
2019. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
néz*
2019. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ööö vagyis nem adtál választ a kérdésre te tuskó barom.
2019. nov. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!