Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy depressziós lettem?

Lehet hogy depressziós lettem?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és édesapám üldözési mániás lett, beképzeli hogy a szomszéd rosszindalúan jeleket hagy neki, figyeli, stb. Anyukám meg kb. hisztéria módjára reagálja ezt le, aggódik nem eszik , fogyott, állandóan a negativitás van otthon ha hazamegyek, mikor apam otthon van anyám megjátssza magát szépen bánik vele holott a baj előtt sárkány volt, stb.

Ha meg elmegy akkor állandóan a negativ témak mint a halál, pénztelenség, betegségek, kell ez tudod kinek annyira elegem van már.

Kb két napja sokat sirtam és azóta nehéz szomorúság van rajtam, olyan ami nem múlik csak úgy... nagyon rosszul erzem magam.

És ebbe kell minden este hazamennem.

Mit csinaljak?



2019. nov. 13. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs mese, a lehúzó családi környezetből távozni kell. Sajnos tudom, hogy nem olyan egyszerű, mert arany árban vannak az albérletek.
2019. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem depresszió csak szimplán pocsékul érzed magad ebben a helyzetben.

Ha esetleg mégis úgy érzed hogy depis lennél, akkor neten vannak kérdőívek(pl Beck vagy zung) abból kiderul, hogy van-e komolyabb baj-e.

2019. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem távozhatok mert akkor azt mondták hogy tönkremennek, ők fognak vissza és valljuk be nekem is könnyebb igy + lány vagyok nekem lehet, és munkam is van.. sajnos ez nem egy normalis csalad :(
2019. nov. 13. 18:40
 4/6 A kérdező kommentje:
remelem enis hogy nem depi. + meg is fog jonni mara vartam de majd jon lehet azis bezavar. az kene mar csak hogy enis megbetegedjek lelkileg
2019. nov. 13. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:
plusz az sem megoldas hogy magukra hagyom őket, a lelkiismeret nem hagyna élni, ők mindenben mellettem álltak aztan en meg lépjek ha baj van... nem fogok
2019. nov. 13. 18:43
 6/6 jdfGabrella ***** válasza:
Bipoláris depressziós vagyok, de most szereztem 1 új baratot és remélem hogy nem lesznek öngyilkos gondodolataim.
2019. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!