Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudok már aludni sem mert kikészít egy 2017-ben történt trauma. Állandóan ezen kattogok 2017 óta és egyre rosszabb lesz. Pszichológus sem segített semmi nem segít. Barátaim beszélgetőtársaim és munkahelyem sajnos évek óta nincsen barátnőm sem volt még. Traumát nem írom le de nem tudom feldolgozni és mellette depressziós vagyok évek óta amire rájött ez. Annyira kikészít hogy bármit csinálok csak ezen kattogok. Nem tudom hogy mit tudnék csinálni de már nem bírom sokáig.

26/F


2019. nov. 13. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Épp csak a lényeg maradt ki.

Beszélni kellene róla valakivel aki jó hallgatóság és nem él vele vissza. Nekem egy ilyen kidumálás után jobb szokott lenni.

2019. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek mondhatnám el.
2019. nov. 13. 23:46
 3/6 anonim válasza:
Figyelj! Én 35 éves leszek.. és hidd el alig éltem, tehát nem vagy egyedül. De így nem tudunk segíteni ha nem mondod el a problémát!
2019. nov. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privatba el mondhatod szivesen meghallgatlak ha t7dok segitek
2019. nov. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írd már le, hogy mi volt az a trauma. Nem mindegy, hogy egy lány utasított el, vagy egyszerre halt meg az összes családtagod.
2019. nov. 14. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj naplót.
2019. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!