Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus javaslatára...

Pszichológus javaslatára Pszichiáterhez is el mentem, SCIPPÁT írt fel, mennyi idő míg jobban leszek?

Figyelt kérdés

Az erős fizikai tünetek miatt kombinálva folytatjuk a terápiát. 2-4 hét mire kifejti a hatását, viszont mondták előre, hogy ebben az időszakban lehet még rosszabbul is fogom érezni magam. Most annyira rosszul voltam tőle, mint mikor kialakult bennem az egész.


Más is volt így?


3 napja szedem


30/N


2019. nov. 14. 14:21
 1/5 MancsWolf ***** válasza:

Azt nem tudjuk hogy konkrétan mire szeded.


Nekem 2011-2015 között pánikbetegsegre ( (PTX műtétem volt, és ennek a tüneteit, rosszulléteit reprodukálta az agyam) írta fel a dilidoki. Ott mondjuk Scippa + Xanax SR 0,5 kombó volt. Mikor velaxinnak nem volt normális hatása akkor jött scippára váltás, nálam 2 hét volt kb mire hatott úgy igazán. Abban a két hétben viszont valóban rosszabb volt.

2019. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szorongásra


De nagyon rossz most. Azt gondoltam hogy rosszabb lesz de hogy ennyire..

2019. nov. 14. 16:52
 3/5 CsAnita23 válasza:
Én is most fogom újra elkezdeni szedni a scippát... sajnos idő előtt abbahagytam 4 hónapja :( azòta visszajöttek a tünetek. Nem merem elkezdeni félek a mellèkhatástól ismèt..
2019. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 MancsWolf ***** válasza:

Utolsó, ugyanazok a tünetek jöttek vissza?


Nekem mindenki azt mondta fejben dől el. Ebben sose hittem. És tény hogy a gyógyszerek sokat segítettek ( Xanax és Scippa). Viszont 4 év után meguntam hogy ennyi szemetet kell szednem. Próbáltam abbahagyni, de nem ment. Első tünet után újra szedtem. Viszont egyszer elhatároztam magam és nem mentem vissza kontrollra. Nem volt gyógyszer, nem tudtam felé fordulni. Tény hogy kegyetlen rosszulléteim voltak majd 3 hétig miatta. Viszont azóta se szedem immár 3 éve. És tunetmentes vagyok. Szóval lehetséges hogy ebben a fejben dől el dologban van valami ( doki is ezbki dta mindig).

2019. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CsAnita23 válasza:
Nem olyan durván de hasonlò tünetek.
2019. dec. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!