Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak átmenetiek a...

Róbert dávid kérdése:

Miért csak átmenetiek a tünetmentes időszakaim skizofréniával?

Figyelt kérdés
szedek gyógyszereket,és többnyire általában nyomott vagyok,nincs semmihez kedvem se.ezeket a gyógyszereket szedem ripedon4mg,scippa20mg,mirtazen30mg,rivotril4,5mg,amitrex800mg. nagyon zavaró tud lenni mert amikor rosszul vagyok nemtudom elvégezni a feladataim. most ilyen nyugalmi állapotba vagyok 28/F

2019. nov. 14. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mert a gyógyszerek nem gyógyítanak. Csak átmenetileg szünteti meg a tüneteket. A skizofréniából nem lehet meggyógyulni.
2019. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Mondhatni feleslegesen szeded ezeket a drogokat. De majd rá jössz magadtól hogy igazam van. Senkit sem gyógyítottak meg a skizofréniából. Inkább teletömték gyógyszerrel amitől kábult volt egésznap. Tényleg gyógyít a pszichiátria. Azért halt meg most egy ember mert annyira gyógyít és azért kerül a legtöbb skizofrén utcára. Ühümm.
2019. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez hülyeség,van ismerősöm akinek már tartós remissziója van risperdal consta injekciótol.
2019. nov. 14. 15:39
 4/12 A kérdező kommentje:
te is csak egy laikus vagy a sok közül,ha nem szendék antipszchiotikumot lehet szenvednék vagy zárt osztályon lennék. skizofrénia létezik és kell rá gyógyszeres kezelés.te nagyon buta ember lehetsz
2019. nov. 14. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem is mondtam hogy nem létezik. De látszólag nem vagy jól a gyógyszerektől.
2019. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most jól vagyok,vannak időszakok mikor tökjól érzem magam tőlük,de van mikor szenvedek
2019. nov. 14. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Remisszió:"Az az állapot amikor egy krónikus betegség IDEIGLENESEN tünetmentes,nyugalmi állapotba kerül." Nála is visszatérnek a tünetek.
2019. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Azért hülyeségeket ne mondjatok már neki!


Nálunk is van skrizóféniás a családban és gyógyszerekkel nagyon jól tartanak neki egy szintet gyógyszerek nélkül meg önmagára és másokra is veszélyes.


Persze ennek is vannak fokozatai de ti akik azt sem tudjátok mi ez ne adjatok olyan tanácsot, hogy ne szedje a gyógyszereket meg stb.... komolyan léccives ezzel többet ártotok ha valamihez nem értetek ne írjatok kommentet inkább.


Mindenképp szedd a gyógyszereket én azt tanácsolom neked, hogy esetleg menj el az orvoshoz mond el neki a problémáidat többfajta gyógyszer van és meg kell találni a számodra megfelelőt de ezt csak úgy lehet, hogy tájékoztatod az orvosod a dolgokról.

2019. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Járj az orvos nyakára mindaddig, amíg nem sikerül jól beállítania téged.
2019. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tehetem hogy a nyakára járok,magamra dühitem. de tényleg minek szedek gyógyszereket ha láthatólag igy sem vagyok jól?
2019. nov. 15. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!