Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene? Csak 18 éves...

Valaki segítene? Csak 18 éves vagyok.

Figyelt kérdés
az én történeten hogy volt egy panikrohamom,azóta sok dolog történt. A lenyelg hogy most így értzem nincs semmi hangulatom semmihez, üresnek érzem magam, és ami a legrosszabb hogy térbeli halucinálcóim vannak. Valaki érti ezt hogy miért van, és segítene tanácsot adni hogy miként tudnám ezt megoldani és mi ez? Mely depressziótól lehet ez is?

2019. nov. 14. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell fordulni
2019. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami eros lelki megterheles miatt. Esetleg suliban bantanak? Otthon nem bantanak? Nem kritizalnak? Nincs olyan, h elnyomnak vagy megalaznak? Mergezo szulokre keress ra. Vagy nem tortent valami olyan az eletedbe amit nem tudtal feldolgozni? Pl valaki meghalt, utcara kerult a csaladod stb? Elso sorban ne ilyedj meg szerintem. En azt mondom es ez sajat tapasztalat, hogy a megterhelo szituaciok es a bantalmazas miatt alakulhat ki ilyesmi. Bar nekem halluciancioim nem voltak szerencsere. Ami fontos: oldd meg a nyomaszto szitut, ha ez a baj. Valts sulit, vagy otthoni gondok elol menj koliba stb. Ja es keress egy pszichologust aki nem rogton gyogyszerert kuld.
2019. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először a táplálkozásodat kellene megvizsgálni, mit és mennyit eszel - iszol, továbbá milyen stresszek érnek.
2019. nov. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most éppen 12.es tanuló vagyok és most lesz az érettségi.. Suliban rengeteget hiányzok mert rosszul leszek ott mindig..
2019. nov. 14. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt kene kideriteni, h miert leszel rosszul? Amugy igy mar ertheto. En is sokat hianyoztam, mert nem szerettem bejarni.
2019. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!