Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Háziorvosi ügyeleten fel...

Háziorvosi ügyeleten fel tudok íratni erős nyugtatót, ha eddig még nem szedtem?

Figyelt kérdés

A pszichiáterhez max. hétfőn tudok menni.

A diagnózis borderline, de úgy gondoltuk, terápiával oldjuk meg...

Most viszont olyan szinten rosszul vagyok, hogy hétfőig nem fogom kibírni a gondolataimmal...



2019. nov. 15. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha ennyire súlyosnak érzed a helyzetet, hogy nem várhat hétfőig, akkor a pszichiátriára kellene bemenni..
2019. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2019. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Évekkel ezelőtt esetenként még lehetett, de mára megszigorították. Ügyeleten még akkor sem írják fel, ha van nálad papír a diagnózissal.
2019. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor marad a pszichiátria.

2019. nov. 15. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy?
2019. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Felírhat nyugtatót a háziorvos, és az ügyeleten is kaphatsz gyógyszert indokolt esetben.
2019. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felírhat, de ez nem az ő dolga! A pszichiátriai beteg a bajával menjen a pszichiátriára! Pláne egy borderline beteg. Háziorvos felírja a tipikus borderline mef be is zabálja az egész dobozt, aztán ki lesz a hülye? Hát a háziorvos.
2019. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


A kérdésre válaszolva, most is rosszul vagyok, de egy kicsit nyugodtabban már tegnaphoz, illetve a ma délelőtthöz képest. Remélem, kibírom hétfőig, és akkor a saját dokimmal tudom megbeszélni ezeket a dolgokat. :(

2019. nov. 16. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!