Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, és közben...

Depressziós vagyok, és közben meg irigykedem másokra. Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
1 és fél hónapja szedek antidepresszánst, de eddig még nem érzem úgy hogy annyira használt. Lehet hogy már kevesebbet szorongok, de még mindig bennem van. Rettentően irigykedem másokra, mert mindig azt látom hogy az ismerőseimnek mennyivel jobb élete van, mint nekem. Szingliként irigykedem azokra, akiket eljegyez a szerelmük, és házasság lesz a dologból. Én még a szerelmet sem éreztem soha, mert engem eddig csak átverni tudtak. Félek a magánytól is, de szerintem ha már fiatalkoromban a 20-as évek elején nem volt sikerem az életben ,akkor ezek után sem lesz.
2019. nov. 16. 09:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki írná, mindig próbáltam tenni azért hogy nekem jobb legyen, de ez sose jött össze.
2019. nov. 16. 09:01
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Másoknak sem olyan rózsás a helyzetük, sok kapcsolat rosszul működik, társas magányban élnek. A házasságok több, mint fele válással végződik.
2019. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!