Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen ha valaki depis?

Milyen ha valaki depis?

Figyelt kérdés

Mik a tünetei?

Valaki kérdezte tőlem hogy mivan velem, depis vagyok? Viszont nem tudok válaszolni mert nem tudom milyen az ha valaki depressziós.


16/L


2019. nov. 16. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Indokolatlanul szomorú vagy. Semmiben sem találod az örömödet. Sokat sírsz. Nincs kedved semmihez. Fáradt vagy. Negatív gondolataid vannak. Mindenben a rosszat látod.
2019. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek érzelmeid. Élni is fáradt vagy. Semmiben nem leled örömöd. Nem tudsz enni, vagy épp túl sokat eszel. Nem tudsz aludni, vagy folyamatosan azt teszed. Meg akarsz halni, vagy ahhoz sincs erőd.
2019. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hat ez igy nagyjabol igaz

meghalni nem akarok de eljatszok neha a gondolattal milyen is lenne

ahhoz képset hogy vekony vagyok nagyon rengeteg eszek, ha nem tudok mit kezdeni magammal akkor kajálok.

Rengeteg sírok.

Hangulat ingadozásaim vannak. Nincs kedvem semmihez. Konkrétan szenvedek mert nem tudok mit kezdeni magammal.

Nagyon szarul alszok. 1 éjjel háromszor is felébredek akár de ha hétvége vam akkor többször is. Sokszor emiatt túl alszom magam. Vagyis hétköznap hatkor kelek hétvégén 10 körül és ez idő alatt sokszor felébredek. Nagyon sokszor rosszat álmodok. Mindig menekülök valami elől.

Konkrétan olyan nyomorékul érzem magam.

2019. nov. 16. 20:31
 4/6 A kérdező kommentje:

Illetve nagyon fáradékony vagyok és nem megy a tanulás se. Nem megy bele a fejembe hiába ülök le, hosszab anyagot nem tudok megtanulni.


A fáradékonyság miatt voltam vérvételen is de minden rendben volt.

2019. nov. 16. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
A depi meg a depresszió nagyon nem ugyan az.
2019. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából de, csak (tulajdonképpen mindkét szót) elkezdték a szar hangulatra használni, pedig rohadtul nem azt jelenti. Attól, hogy reggel nem ittál kávét, nem leszel depressziós, mert ez egy betegség, és elképesztően idegesítő, ha valaki nem ilyen értelemben használja...
2019. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!