Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek hogy ne őrűljek meg?

Mit tegyek hogy ne őrűljek meg?

Figyelt kérdés
Néha elkalandozom, hogy milyen az élet. Majd eszembe jut a halál, hogy nincs visszaút, hogy teljesen mindegy mit csinálok egyszer úgy is vége lesz mindennek, nem fognak rám emlékezni. Reménykedem az újjá születésben, de nem valószínű. Próbálom elhessegetni a gondolatokat, de mindig visszajönnek. Mivel nem egy rajzfilm karakter vagyok aki örökre él, és jobbnál jobb kalandokat él át, tudom, hogy eljön a sötétség, ezért sírok. Mikor már mindennek vége. Elgondolkodott azon is, hogy milyen érzés lesz a halál után, mi lett volna ha nem születtek meg, mi vár a semmi túl partján. Az is megfordul a fejemben, hogy öngyilkos leszek és újra kezdek mindent. Hiszen a szeretteink is nagyon hiányoznak (nagyszülők). Beszéltem a szüleimmel, és voltam már többször is pszichológusnál, adtak gyógyszert, de még mindig semmi változás. Mit csináljak, hogy ne őrűljek bele?

2019. nov. 17. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a földi életedet minél élvezetesebbé, tartalmasabbá tenni. Hogy utána mi lesz, azt úgyse tudod.
2019. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!