Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Családi támogatás nélkül meg...

Családi támogatás nélkül meg lehet gyógyúlni a borderline -ból?

Figyelt kérdés

Mindig azt olvasom, hogy elengedhetetlen a környezet és a család támogatása. És mi van azokkal, aki nem számíthat a családjára? Az akkor ne is álmodjon gyógyulásról?


Engem a családom nem keres és nem is törődik velem, mert azt mondják nem lehet velem együtt élni..


Nem mondom azt, hogy könnyű eset vagyok, mert nem. De az, hogy csak úgy "kitoloncolunk" valakit, miközben jórészt szerepük van abban, hogy ilyen lettem, és hátat fordítanak, amikor már benne vagyok a sz*rba, az úgy nekem kicsit erős. Annyi biztos, hogy azt megtanultam, hogy NEM fogok viselkedni majd én a saját gyermekemmel, már ha eljutok odáig és rendbe jövök annyira ebből a sok "szennybol", hogy alkalmasnak találjam magam a gyerekvallalasra.


Van más is, aki egyedül küzd a betegséggel es nincs kire számítson?

Van így remény?

Jelenleg úgy érzem, egyedül csak nagyon lassan haladok vagy éppen sehogy. Ideig- óráig bírom, aztán mindig összeomlok szinte.

Nemtudom mi a megoldás.

Járok terapeutahoz, de csak kéthetente tudok menni, mert nincs rá pénzem. Nemtudom ez is mire lesz elég..

Szedek gyógyszert is, csak valami minimális adagot.



2019. nov. 17. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Tb támogatott terápiás hely Tündérhegy. Kb 3 hónap a kezelés. Valaki szerint hatékony.
2019. nov. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Majd megmondom, ha meggyógyultam (lehet, hogy soha).

Nekem a terápia segít.


A családom amúgy mellettem állna, az a pár ember (pici családom van),de nem értik, mi ez. Szóval így veszett fejsze nyele.

2019. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már Tündérhegyen egyszer, de egetrengetoen sokat nem segített, arra meg nincs időm, hogy hosszabb ideig, mondjuk fél évig ott bent üljek. Sokan fel évre fekszenek be, de nekem dolgoznom kell. Egyedül tartom fent magam.
2019. nov. 17. 20:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Azért remélem találsz megoldást. Sok sikert.
2019. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez ingyenes, próbáld meg lehet, hogy tudnak segíteni, igen kedvesek:


[link]

2019. nov. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!