Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gimiben volt 2 barátom és egy...

Gimiben volt 2 barátom és egy barátnőm. Miután szakíttunk a barátnőmmel depressziós lettem és már nem tartottam senkivel a kapcsolatot. Azóta pánikbeteg vagyok. Fel lehet oldani ezeket valahogy? 24/F

Figyelt kérdés

Ezeket a dolgokat kellene megoldani valahogy, esetleg az exemmel kellene leülnöm beszélni hogyha haragban váltunk el? 17 évesen kezdödtek a pánikrohamaim és most 24 éves vagyok.

Rámentek az emberi kapcsolataim, nehezen tudok megnyílni azóta mások előtt, nehéz barátkoznom is.


2-szer otthagytam az egyetemet emiatt mert úgy érzem nehezen fogadnak be azért is mert nehezen nyílok meg és bizonytalan vagyok mivel a szorongás ezt hozza elő. Széttörtek az álmaim és hiába kezdem el gyakorolni a közlekedést ha eljutok valameddig és történik valami ami lelkileg megvisel visszaesek nullára.


Kérlek segítsetek!

Az emberi kapcsolataimat kellene erősíteni?



2019. nov. 17. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológus tud ezen segíteni, laikus nem hiszem. Ennyi év után exeddel leülni beszélni nem tudom ő hogy venné, mit szólna ha hirtelen megkresnéd ezzel hogy beszéljétek meg a múltat.
2019. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
K
2019. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!