Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkohol es nyugtato eredmenyez...

Alkohol es nyugtato eredmenyezhet hallucinaciot?

Figyelt kérdés
Tegnap eleg kemeny estem volt, hajnalig ittam, sot meg egy kicsit ebredeskor, 9 ora tajekan. Most, kb 1 oraval ezelott vettem be egy szem nyugtatot (Medazepam teva 10mg) es elegge megdobogott tole a szivem, ez pedig a tuladagolas jele elvileg pedig volt mar hogy kettot is vettem be egyszerre. Viszont most nem sokkal utana a sotetben foleg mintha latnek dolgokat. Pl mentem ki a folyoson a sotetben es lattam valamit amitol meg is ijedtem es meghatraltam. Ezen kivul is folyamatosan latok dolgokat de nem tudom hogy lehet-e az alkohol miatt. Eleg reg ittam a gyogyszer bevetelehez kepest de mas magyarazat nem igazan van.

2019. nov. 17. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy szem nyugtató még alkohollal sem okoz túladagolást. Sokat ittál, nem aludtál, ettől a kombótol lehet haluzni.

Terápiás javaslat: pihenés, nyugi, sok víz, semmi pia, nulla gyógyszer. Pár nap altt rendbejössz. Az előfordulhat, hogy rosszakat fogsz álmodni, normális.

2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szívdobogás is az alkoholtól lehet, hiszen vérnyomást az is eléggé megdobja + azt valahogy feldolgozza a szervezeted.
2019. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!