Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Van itt, aki szorongó alkat és magas beosztásban dolgozik?

Hogyan vezeted le a munkahelyi feszültséget?

Korlátoz a szorongás a munkavégzésben?

Milyen beosztásban dolgozol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szorongás, mentális, egészség, munkahely, félelem, egyetem, beosztás, szociális

nov. 17. 21:42  Privát üzenet  

A válasz
Judy81 nevű felhasználó válasza:

Igen, a férjem szorongó,,pánikolós alkat és vezető beosztásban dolgozik vegyészmérnökként. Kevezetni elég nehéz neki a munkahelyi feszültseget, de szerencsére talált magának több olyan hobbit, elfoglaltságot szabadidejére, ami segít neki ebben.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 17. 22:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hány kg-nak tippelsz?
Fiúk! Bejönnek a magasabb teltebb lányok vagy csak az alacsony tökéletes alkatú?
Lányok nektek a magas srácok közül a vékonyabbak tetszenek jobban vagy az erősebb alkatúak?
Ducibb kiskamasz lánynak (vagy legalábbis nem vékony testalkatú, magas, erősebb alkat) hol lehet jó ruhákat venni és milyen öltözködési ötleteket tudtok adni? 12 és 15 éves.
Előnyös vagy előnytelen lenne nekem egy magas derekú paperbag nadrág ha alacsony vagyok és nagy a mellem?
Ha valaki kb. olyan alkatú, mintha futóatléta lenne, az milyen módszerrel erősítse a karizmait?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!