Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegosszeomlasom lenne?

Idegosszeomlasom lenne?

Figyelt kérdés
Folyton fáradt vagyok, nagyon stresszes az életem és egyedül vagyok teljesen. Évek óta huzodo stressz, terhek ami túl sok nekem. A világ álomszerű kicsit, mintha nem lennék benne. Mintha elszakadva érezném magam a világtól. Csak bambulnek ki a fejemből egész nap vagy éppen aludnék állandóan. Állandóan szorongok, főleg ha sok ember vesz körül vagy ha bemegyek egy plázába. Úgy érzem nem bírok bemenni dolgozni se. Ott is nagyon rossz a hangulat és a kollégák nagyon gonoszak. Úgy érzem nem bírom tovább. Teljesen kivagyok idegileg. Szégyenlem is magam nagyon, mert már sokszor voltam kórházban hasonló miatt és már unom az egészet. Az emberek már úgy ismernek, hogy aki a "dilis" kB. Nem tudom, hogy vakarhatnam le magamról ezt a szégyen érzetet.
2019. nov. 18. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a depresszió jelei.

Ès mivel vissza térü, így csak is szakember segíthet. Menj el a házi orvoshoz kérjél beutalót terapeutához, akihez hetente eljársz.

Depressziból az út csak akkor van ki, ha te is akarod, és ehhez kellenek a gyóygszerek+terápia. A kettö csak együtt hat.

2019. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak kéthetente tudok menni terapeutahoz, nincs több pénzem rá, hogy heti szinten menjek.
2019. nov. 18. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztk alapon nem tudsz elmenni?

Egyebkent a hideg raz ezektol a "dilis" jelzoktol...hihetetlen, hogy a mai napig stigma az, ha valakinek mentalis gondja van. Ha valaki rosszul van, vagy erzekenyebben reagal a dolgokra, akkor mar idiotanak van titulalva...

2019. nov. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát hidd el engem is rohadtul zavarnak a jelzők, de ettől függetlenül az emberek ilyenek..
2019. nov. 18. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ah, engem is ne is mondd... De addig ilyenek csak, amig mondjuk nem lesz egy panikrohamjuk, vagy nem kezdenek el korosan szorongani. Utana mar megertoek. :D
2019. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És teszem fel a kérdést: ki tudja meg, hogy gyógyszert szedsz? Senki, nincs rád írva.

2,5 évig szedtem, kb felnéztek rám a munkatársak. Sosem árultam el mitől vagyok annyira kiegyensúlyozott.

2019. nov. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!