Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert almodok allandoan a...

Miert almodok allandoan a parom exevel?

Figyelt kérdés

Ket es fel eve vagyunk egyutt, mostanaban minden masnap valamilyen formaban szerepel az almomban. Amikor ok szakitottak, vegleg lezarta parom a dolgot, nem kereste soha, letiltotta, nem beszelt rola. A csaj tobb, mint fel ev utan kamu instabol irogatott, hogy a parom megcsal (ha nem is o volt, akkor valamelyik baratja), azota nagyon haragszok ra. Van egy gyereke akit nem o nevel, o csak hetvegi anyuka, elmeletileg kozrejatszott ez abban, hogy tonkrement a kapcsolatuk (a csaj 17 evesen szult, tehat a gyerek kb 4 eves volt, mikor megismerkedtek parommal). Lenezem, mert semmire nem vitte az eletben, elmondasok alapjan nagyon buta is, megis erzek feltekenyseget kulsosegek alapjan is, pedig nem egy szep lany, megis valamiert ezt erzem. Haragot is erzek, bar arra gondoltam, hogy valahogy tudatalatt apammal kapcsolhattam ossze, ez a csaj is elhagyta a gyereket nem is egyszer (mikor mar egyutt voltunk, smseket irkalt paromnak, hogy lemond a gyerekrol csak maradjon vele), ahogy engem is apam. Olyan nemtorodom es felelotlen, mint anyam. Lehet ez okozza? Vagy az, hogy en beszeltem egy darabig az exemmel (paromnak mindent elmondtam, mindenrol tudott) es a sajat buntudatomat ra vetitem ki? De ennyi ido utan miert van ez meg mindig? Raadasul semmi kozom hozza, szemelyesen nem ismerem, nem beszeltem vele soha szemtol-szemben. Miert nem semleges o szamomra?

22/L


2019. nov. 19. 11:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!