Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinálnak egy pszihológián...

Mit csinálnak egy pszihológián? Mit fognak kérdezni ha megyek?

Figyelt kérdés

Egy orvos beajánlt egy pszichológushoz. Soha nem voltam még pszichológusnál szóval légyszi Írja le akinek tapasztalata van.

l6/L



2019. nov. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hogy készpénzben fizetsz-e vagy átutalással.
2019. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a probléma? Miben segíthet, beszélj róla, mi okozza a problémát lelkileg. Mondd el neki problémáidat, mindent amit ezzel kapcsolatban fontosnak gondolsz.
2019. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen minden pszichológus más és más, de gondolom ha meglát, a "miben segíthetek?" "Milyen problémával érkezett?" vagy hasonlókat kérdezi.
2019. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdéseket fog feltenni, hogy kiismerjen, te pedig egyre jobban megbízol benne és elkezd kérdezgetni a problémádról.

Emlékszem, nem is akartam felkelni abból a székről. Jól éreztem magam vele, mintha egy megértő barátnōm lett volna.

2019. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kérdezd azt az orvost aki beajánlott, hogy miért is ajánlott be


Én magamtól mentem felnőttként, és életem egyik legjobb döntése volt: kialakult egy olyan bizalom a pszichológusom és köztem, ami senki mással, tud rólam mindent, és nincsenek előtte titkaim: évekkel ezelőtt el se tudtam képzelni ilyet bárkivel

2019. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértéseteket,és a válaszokat.
2019. nov. 19. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!