Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyakomplexusom van?

Anyakomplexusom van?

Figyelt kérdés
Mindig is vonzódtam az idősebb nőkhöz és úgy alakult hogy egy 47 éves nővel vagyok együtt. Ez nem azt jelenti hogy a fiatalabb lányok nem izgatnak fel, de a saját anyám szerint is anyakomplexusom van. Én nem érezném hogy az lenne de tudat alatt nem kizárt. Mitől alakulhat ki ilyesmi? Anyukámmal jó a viszonyunk és mindent megadott nekem.

2019. nov. 20. 02:38
1 2
 1/16 anonim válasza:
Te mennyi idős vagy? Ez kimaradt a kérdés megválaszolásához. Ez a kulcs.
2019. nov. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
27 vagyok
2019. nov. 20. 03:48
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Igen, az.
2019. nov. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Uhh köszi nagyon sokat segítettél, mostmár tudom a választ végre. Évek óta ezen gondolkozok de te megoldottad 2 szóval. Hihetetlen!
2019. nov. 20. 04:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Az hogy bejönnek a Milfek még nem anyakomplexus. Amúgy meg 27 vagy.
2019. nov. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Mit változtat, ha az van vagy ha nincs?

Kenegeted körömvirág-krémmel és elmúlik?


Egyébként keress rá, hogy létezik-e a pszichológia tudományán belül ilyen kifejezés.

(Megsúgom, nem létezik.)

2019. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Phoney ***** válasza:
Anyakomplexusa mindenkinek van (feltételezve a komplexustan elméletét), de azokra szokták külön mondani, akiknek ez a komplexus egyoldalúan uralja az életét. Igen, többnyire ettől szoktak idősebb nőkre bukni a férfiak. Természetesen "nem érzed, hogy az lenne", mivel ennek már semmi köze nincsen az anyád személyéhez, és komplexusok csakis tudattalanul léteznek. Mivel ez nem elmebetegség (maximum a személyiségfejlődés zavarának tünete), nem is feltétlenül kell rajta változtatnod, bár lehetnek súlyos hátrányai.
2019. nov. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akik lennulaszázalékoztak, azok elmondanák, hogy mivel nem értenek egyet a válaszomban? Kíváncsi lennék az ő véleményükre.


6-os voltam

2019. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mert semmivel nem jutottunk előrébb a hülyeségeddel. Olvasgattam cikkeket erről angolul is de nem találtam egyértelmű választ ezért gondoltam hogy írok ide hátha valakinek van ilyesmi tapasztalata vagy tanultabb a témában de úgy látszik a legtöbben csak okoskodni tudnak.
2019. nov. 22. 09:39
 10/16 anonim ***** válasza:

Pedig a kérdés komoly volt és egyáltalán nem trollkodni, vagy hülyéskedni akartam: miért fontos számpodra, hogy anyakomplexusod van-e?

Mi lenne más számodra, ha egy okos ember azt mondaná rád, hogy anyakomplexusod van/nincs?

2019. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!