Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem használ az antidepre...

Miért nem használ az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta hogy azért kell szednem ilyen gyógyszert, mert az agyamban kémiai elváltozások vannak. De én nem érzem hogy a gyógyszer használna. Én nem csak úgy magamtól lettem depressziós, hanem az életben értek csalódások.
2019. nov. 23. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenki így van vele. Szedd a gyógyszered
2019. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit szedsz és mióta? Nekem azt mondta az orvosom hogy szorongásra 2-3 hét míg hat. A depresszióra pedig hónapok után kezd el hatni.
2019. nov. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Mi a tünet, amire felirattad?

Te vagy a döntnök, nem az orvos...

2019. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet nagyon bonyolult. Nem egy gép,hogy itt meghúzom a csavart és ott beolajozom a fogaskereket. A genetika mellett az a lélek, psziché is befolyásolja a működését. Sajnálom, hogy rossz dolgok történtek veled. Ezek miatt megváltoztak az agyadban a molekulák. A gyógyszerek segítenek, hogy ez a kémia egyensúly visszaálljon és jól érezhesd magad.

Viszont nem 1-2 bogyótól javul meg a rendszer, nem egyik napról a másikra, hanem szedni kell hosszabb ideig. Az orvos segít megtalálni a jó gyógyszert és beállítani az adagot.

2019. nov. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!