Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontintól szédülés, alvásból...

Frontintól szédülés, alvásból felijedés?

Figyelt kérdés

Bekerültem a sürgősségire erős rosszullét miatt. A végén kiderült panikszindromám van.ami miatt egész nap rosszul vagyok. Pszihiátriára átküldtek, de bent nem szerettem volna maradni így haza jöttem, hogy itthon folytatom a terápiát. Frontint írt fel 2*0,5-öt és scippát.

Tegnap bevettem a frontint este, éjjel nagyon rosszul aludtam. Arra keltem szédülök és teljesen feszült vagyok. Nagy nehezen vissza tudtam aludni és többször rángatott az izom és nagyon nem voltam jól.

Ma reggel bevettem az adagot, most már nagyon fáradt vagyok, de ahogy elkezdek álomba zuhanni, nagyon rossz érzés és felriadok és mintha az izmaim is görcsösen lennének. :( Ez normális dolog??? Azt hittem fogok tudni aludni és az elenkezője. Félek aludni a rosszullétek és hülye álmok miatt.

Jövőhéten kezdem a pszihoterápiát, hogy el tudjam hagyni a gyógyszereket.


2019. nov. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A scippa a ludas nem a frontin.
2019. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A scippának a kezdeti szakaszában erős mellékhatásai vannak, én is azt szedem.

Az első egy hónapban állandóan rosszul voltam tőle, szédültem, gyenge voltam, étvágyam sem volt plusz nem tudtam aludni. Mostmár jobb, mondjuk már lassan egy éve szedem.

2019. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Be se szedd ha ilyen hatast valt ki.

Gyogyszerek nelkul gyogyultam ki a panikbetegsegbol, nem a gyogyszertol fogsz meggyogyulni:)

2019. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A scippaból még ma vettem be az első adagot. A frontint pedig tegnap óta.

Szörnyű, ha ilyen tünetek lesznek, mert jelenleg pont pihennem kellene, nem pedig felriadni. Vagy esetleg a vérnyomásomat viszi le?! Illetve éjjel volt egy alvasparalizisem, amivel kB. 10 éve nem találkoztam. Éjjel azzal is újra. Így nem tudom mi lesz. :( Gondoltam, hogy nem leszek egyik napról a másikra jobban. De, hogy még rosszabbul, ez elkeserít. :(

2019. nov. 23. 14:24
 5/6 A kérdező kommentje:

3.válaszoló. Hogy sikerült gyógyszer nélkül?

Nekem már most olyan erősek a tünetek, hogy hasmenés, gyomorfájás, állandó szédülés, pánikroham. Ezért jutottam ide, hogy muszáj változtatni.

2019. nov. 23. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt de nem szedek semmit mert durvább ha azt sem tudom mitől vagyok rosszul és a gyógyszereknek bizony durva mellekhatásaik vannak. Olvasd el a betegtájékoztatót. Frontin van itthon de nekem is okozott izomramgadt így csak akkor veszek be de csak 0.25 felét ha már a végét járom és muszaj aludnom. De a frontin leüt ha nem vagy hozzászokva. Jól elaltat. A masiktól vagy rosszul szerintem. Én addig hagynám a francba amíg nem szoksz hozzá. Frontinról is szörnyű leállni. 2x0.5 kezdesnek az baromság. Elég lett volna a fele is. :(
2019. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!