Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy az orvosom...

Normális hogy az orvosom egyből 20 mg-os Citapramot írt fel nekem?

Figyelt kérdés
Korábban sose szedtem antidepresszánst. Az első hetekben azt vettem észre hogy idegesebb, feszültebb vagyok, mint előtte. Csak ezt az egy gyógyszert írta fel, és nem is figyelmeztetett a mellékhatásokra. Fájt a fejem, hányingerem volt, még be is lázasodtam, bár ezt nem tudom, hogy a gyógyszer miatt van-e.
2019. nov. 23. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A kezdő adaga ennek a fele kellene legyen. Majd olyan 1-2 hét után teljes adag.

A lázasodás szerintem sem az antidepitől van.

De a többi stimmel. Most azért is ennyire szar, mert egyből a mély vízbe dobott.

2019. nov. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hétig szedtem csak felet utána már egy egészet. De mégis ilyen rosszul vagyok, pedig már 2 hét elmúlt. De amúgy nem tudom hogy az orvosok szoktak-e valamit mondani a mellékhatásokról.
2019. nov. 24. 04:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Idővel majd nem lesznek ennyire intenzívek a mellékhatások, ha viszont már nagyon elviselhetetlen, szólj a dokinak.

Biztos lecseréli valami másra.

Egyébként kellett volna az esetleges mellékhatásokról beszélnie.

2019. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!