Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin okozhat ilyet?

Frontin okozhat ilyet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy 0.25 mg Frontinom van, és alkalmanként veszek be egy felet este (sokszor feszült vagyok). Ez szerintem már több hónapja tart mivel csak felet szedek így nagyon lassan fogynak.De mostanában furán érzem magam.Vagy nagyon depressziós vagyok egyik nap,és minden borúsnak tűnik,vagy másik nap már körülbelül repülni tudnék.De ezek tényleg nagyon erős érzések,végletek.Nem vagyok bipoláris,3 évig voltam pszichiáternél és nem mondta,hogy az lennék.De tény,hogy sokszor nagyon erősek a váltások,és gyanakszom,hogy a gyógyszer is beletesz.(mert alapból is sokszor rosszul vagyok ) De ilyen kis dózis mégis mennyit árthat?És ha nem a gyógyszer akkor már nem tudom mikor miért az a bajom éppen.

2019. nov. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0.25mg az gyerek adag. Annak a fele meg aztán pláne.
2019. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0,25 mg nak a fele? Szerintem, kevés ahhoz, hogy gondot okozzon. De inkább konzultálj a dokival. Lehet, hiperérzékenyséd.
2019. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt meg sem lehet érezni..
2019. nov. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem a nyugtató alapból nem befolyásolhatja ilyen szinten a hangulatot. bár kitudja. de az adag miatt a te esetedben szinte kizárt.
2019. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alapból ilyen a természeted. Manapság olyan könnyen ráfogjuk ,hogy ez nem normális, ezzel pszichiátriára kell járni, vagy depressziós az illető netalán bipoláris. Közben meg ,az emberi természet már csak ilyen. Egyszer fent, egyszer lent. Teljesen normális dolog .Ha nagy költőink ,festőink vagy bármelyik művész ettől megijedt volna ,ma szegényebbek lennénk sok-sok művészi dologgal. Az a pici Frontin semmit nem jelent.Gyanitom művészlélek vagy. Legyél boldog, ha csak ennyi bajod van. Ezt szívem szeretetével kívánom neked!
2019. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!