Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiségzavarosok, hogy...

Személyiségzavarosok, hogy boldogultok az életben?

Figyelt kérdés
2019. nov. 26. 11:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Hálistennek ahogy nő az élettapasztalat, a rengeteg csapdába való belesétálás után már nem annyira nehéz, mint régen. 20 éves korom környékén szörnyű életem volt, az őrületem mindent felperzselt maga körül, egzisztenciát, kapcsolatokat, ami az útjába került. Aztán ahogy telnek-múlnak az évek, a fejem fölött összecsapó hullámok egyre gyengébbnek bizonyulnak. Ez leginkább annak köszönhető, hogy sikerült némi önkontrollra szert tennem, és világnézetem, erkölcsi állásfoglalásom is megszilárdult. Persze még gyakran csapongok erre-arra, de már soha nem esem szélsőségekbe, mint hajdanán. Az élet nehéz, de egyre szebb. Ez a lehető legrövidebb válaszom :D
2019. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dolgozok,ès van kèt gyerekem így nincs időm foglalkozni a betegsègemmel.
2019. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!