Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A beszólogatásokkal nem tudok...

A beszólogatásokkal nem tudok mit kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem tudom figyelmen kívűl hagyni!

Sajnos soha nem ment,és nem is fog!

Ez valami személyiség zavarnak köszönhető?

Van ezzel így más is?

Ha látják rajtam,hogy zavar,folytatják, amiből mindig balhé szokott lenni.


2019. nov. 26. 11:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Milyen beszólogatás? 1-2 példát mondj.
2019. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Szólj be te is!
2019. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Munkában volt: kolléga megkért,hogy valamit csináljak meg helyette pénteken,mert nem fog neki beleférni a napba.

Megcsináltam,hétfőn mikor találkozunk,kiabálva mondja,hogy nem csináltam meg(teljesen komolyan,hogy mindenki hallja)!

Elküldtem az an.jába,és csodálkozik,hogy velem poénkodni sem lehet!


Egy másik eset ugyancsak munkában:jelentkeztem másik munkahelyre,nem vettek fel,ugyanez a kolléga,mindig utal rá,hogy nem vettek fel!(tudja,hogy zavar,ezért emlegeti)

2019. nov. 26. 11:31
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy személyiségzavar. Ennyi alapján, amit leírtál sima munkahelyi köcsögösködésnek tűnik.
2019. nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy az ilyen fa.szopók engem mindig megtalálnak,és nem tudok velük mit kezdeni!
2019. nov. 26. 11:42
 6/30 A kérdező kommentje:
Ez sajnos egész életemben így volt,bárhol voltam:iskola,munkahely!
2019. nov. 26. 11:43
 7/30 A kérdező kommentje:
És van aki ezeket le tudja s.arni,nekem meg sajnos nem megy!
2019. nov. 26. 11:44
 8/30 anonim válasza:
Szia! Szerintem itt nincs szó személyiségzavarról. Egyszerűen a lelkedre veszed a dolgokat, érzékeny vagy. Nem is fogod tudni egyik napról a másikra figyelmen kívül hagyni, de viszont ha csak úgy láttatod, hogy nem érdekel, vagy mintha nem is hallottál volna semmit, akkor egy idő után nem lesz izgalmas neki(k) folytatni. Tudom nem könnyű visszafogni magad :) ilyen emberekkel felesleges foglalkoznod
2019. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Ezt már próbáltam,az lett a vége,hogy otthon betört a szekrényajtó,mert elkezdtem ütni!


Tehát,ez nem megoldás!

2019. nov. 26. 11:49
 10/30 anonim ***** válasza:
Ez nem személyiség zavar! Teljesen valós helyzetek, amikor megvéded magad, ne is hagyd figyelmen kívül. Legfeljebb lazulj le egy kicsit, ha odaveted, hogy helyetted dolgoztam, kész is van, a fenekedet ne töröljem ki, akkor égett volna.. Próbálj meg 3-ig számolni legalább, mielőtt indulatba jössz.
2019. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!