Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagy ennyire labilis...

Miért vagy ennyire labilis lelkileg, érzelmileg?

Figyelt kérdés

Teljesen kiszámíthatatlan és megbízhatatlan vagyok.

Ugyanis vannak napok,amikor konkrétan kiugrom a bőrömből, egész jól elvagyok, de ez nem tart sokáig, mert megint előjön a sötét depressziós , 'megölöm magam' énem és amit sikerült elérnem abban a pár napban amíg jó kedvem volt, pl munkát találni, azt a sötét énem teljesen tönkre teszi. Mert olyankor nincs kedvem kimozdulni a házból,egész nap nem eszek semmit,nem veszem fel a telefont, csak fekszem az ágyban a sötét szobában, és nincs az a pénz amiért felkelnék onnan.



2019. nov. 26. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
vagyok* bocsi
2019. nov. 26. 17:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 tippem van. 1.- Bipoláris zavar 2.- borderline személyiségzavar.
2019. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bipoláris depressziónak hangzik
2019. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat mintha en irtam volna... Nekem bipolaris zavarom van plusz borderline... :( kegyetlen...
2019. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


És te kedves utolsó jársz ezzel orvoshoz? Kaptál rá valami gyógyszert?

2019. nov. 26. 19:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.. Kaptam plusz terapiazok. Hasznal a gyogyszer, kb csak azzal tudok funkcionalni..de nalam ptsd is van, ugyhogy muszaj. Tulelek...
2019. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És a terápiák miből állnak?


Megkérdezhetem milyen gyógyszert írtak fel neked és hogy tapasztaltál-e valamilyen mellékhatást?

2019. nov. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!