Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki mit szed depresszióra meg...

Ki mit szed depresszióra meg hasonlókra? Van olyan gyógyszer, amitől jól érzem magam?

Figyelt kérdés
Esténként szedek valamit, amitől kicsit könnyebben alszok, de a nappalaim kín szenvedés. Nem érzek örömöt, csak végtelen ürességet, szomorúságot és fájdalmat. Van olyan gyógyszer, amitől jól tudom magam érezni, ami tud élet kedvet adni. Komoly válaszokat várok, akik hasonló cipőben járnak vagy jártak mint én. Nekik tudtak a dokik felírni olyat ami működött? Szeretném a fölösleges köröket, próbálgatásokat csökkenteni. Köszi!!!

2019. nov. 27. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Hosszú távon egyik se fog segíteni.

Nekem úgy ment a legkönnyebben, hogy elkezdtem a magam életét élni, vagyis amit én szeretnék csinálni önerőből. És akkor könnyen talál célt magának az ember, idővel meg ha mindig lesz célod, lesz miért érdemes élned.

2019. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Stimuloton segített egy kicsit.
2019. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rexetint szedtem 2,5 évig, az jó volt, de a végén már rossz lett a memóriám tőle. Most csere volt Brintellix-re. Megátjuk, hogy megy. Ja a kettő között volt Prozac is, az nagyon durván melléfogás.
2019. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvos!
2019. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem a Brintellix húzott ki a gödörből. Semmi életkedvem nem volt,nem volt örömérzetem,nem érdekelt semmi. Folyamatosan fáradt voltam.Igaz még az elején tartok,de már most energikusabb vagyok,ismét érdekel a régi hobbim,vidámabb vagyok. Nem vagyok eufórikus hangulatban,csak jobb a közérzetem.
2019. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!