Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vegyem rá a barátnőmet...

Hogy vegyem rá a barátnőmet hogy elmenjen pszichológushoz? Nagyon sajnálom szegényt. Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Végre kiszedtem belőle mi a baja mindig csak sír.Nem érdekli semmi nem beszélget, sír, rossz kedve van már 2 hete ez van. Ma elmondta hogy meg akarták eroszakolni de nem akarja elmondani meg az anyukájának sem.
2019. nov. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig erről kell beszélni, ha nem is akar pszichológussal beszélni te próbálj meg vele. Vagy próbáld meg valahogy bevonni a családját ebbe. Ebből komolyabb baja is lehet hosszú távon, tönkremehet az összes kapcsolata.
2019. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül kell ehhez pszichológus. Ne erőltesd a dolgot nehéz erről beszélni. Próbalj mellette lenni és türelmes lenni. Van egy film az a címe hogy speak! (Beszélj) nézzétek meg közösen. Kristen Steward jatsza a főszerepet. Jó filmm szerintem segíteni fog. Abból meg fogja érteni és te is hogy hosszútavon nem jó a hallgatás. De kell idő amíg képes ezt elmondani. Ha sürgeted azzal ártasz. Már az is nagy szó hogy neked elmondta.
2019. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is a legfontosabb, hogy mellette legyél és próbálj türelmes lenni vele. Viszont én valahogy kideríteném ki az illető és vele is elbeszélgetnék. Na persze csak törvényes kereteken belül... Nyilván.
2019. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3 Nem mondja el. És nem is akar senkivel beszélgetni.

Amúgy én is lány vagyok. Nem tudok mindig mellette lenni ma voltam nála de már haza jöttem és most este egyedül van mondtam neki hogy írjon de nem ír telefont sem veszi fel.

Azon gondolkodom hogy szólok a szüleinek hogy mi történt, szerintetek?

2019. nov. 30. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, feltétlen szólj a szüleinek. Elsősorban az ő felelősségük segíteni neki, nem a tied. Viszont ha nem tudnak a dologról, segíteni se tudnak.
2019. nov. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szólsz a szüleinek elveszíted a bizalmát. Próbáld kideríteni veszélyben van e még. Ha igen akkor szólj mindenkép. Ha nem akkor legyél türelmes.
2019. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!