Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Körülmetélt férfitársaim,...

Körülmetélt férfitársaim, titeket nem zavarnak a beszólások?

Figyelt kérdés

Felmerült a műtét lehetősége orvosi okok miatt nálam is.Ám én ezt nem tudnám végigcsinálni,a későbbi beszólások miatt!


Igen,lehet azt mondani,hogy nem fogja tudni rajtam,az orvoson,és az aktuális partneren kívül más,de ez rohadtul nem így van,mert az öltözői zuhanynál is látja más,akár edzés,akár munka után.


Ez egy olyan dolog számomra,amivel,ha beszólnak,nem tudok mit kezdeni,és nálam mindig megvannak a beszólogatók!

Sajnos mindig vannak olyanok,akik azt élvezik,ha valamivel zavarhatnak!

Ha találnak olyan dolgot,ami nekem kellemetlen,az nekik élvezetet okoz,ha idegesíthetnek vele!Ezzel is mindig így voltam,és tehetetlen vagyok az ilyen esetekben!


Adott esetben,az van bennem,mióta az orvos mondta,hogy meg kellene csinálni,hogy ha belegondolok,hogy már túl vagyok rajta,utána ha kiderülne,az utcára sem mernék kimenni,mert mindenki tudja hogy mi történt velem!


Tisztában vagyok vele,hogy ez nem normális dolog,hogy így látom,de sajnos,számomra ez így van,ilyen dolgok a múltban megtörténtek velem többször is!


Mit lehet tenni ez ellen?(én pillanatnyilag úgy érzem,semmit sem tudok)


2019. nov. 30. 03:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi de ez röhejes. Ezzel senki nem foglalkozna rajtad kívül. A zuhanyzóban egymás kukacát nézegetitek? Szerintem ez a ciki. Aki meg még megjegyzést is tesz felhívva erre a másik figyelmét az még cikibb. Esetleg jelezheted neki, hogy te a nőkhöz vonzódsz. Hidd el nem fogják a homlokodra tetoválni egyrészt. Másrészt emberek milliói voltak és vannak körülmetélve vallási vagy orvosi okból. Nem kellene ebből ekkora ügyet csinálnod. Meg fogsz lepődni de a lányokat sem fogja sem zavarni, sem különösebben érdekelni. Max megkérdezi valamelyik miért és ennyi. Egyébként meg higénikusabb is. Nem véletlenül volt szokás a múltban. Sok kultúrában a férfivá avatás jelképe volt amit ünnepség követett és mindenki tudott róla a közösségben. Te meg szégyenkezel? Ne viccelj már. :) Mit fogsz csinálni ha valami valós problémád lesz?
2019. nov. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

- pszichologushoz fordulni

- nem masokkal egyutt pisilni

- nem nezegetni masok intim reszeit az oltozoben

2019. nov. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Beszólás: "jobban tennéd ha nem nézegetnéd mások intim testrészeit és a magad dolgával foglalkoznál".

Pszichológust javaslok én is. Más, ismeretlen emberek reakcióitól, helytelenítésétől félsz.

2019. nov. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Figyelj. A sajat fusztraltsagukat vetitik rad mind,akik barmiert beszolnak. Nem csak a nemi szerved miatt. Barmi mas okert is ha leszolnak. Ezt jegyezd meg ea tudatositsd magadba. Ok ebbol nyerik az erot. Szornyu de igaz. Nekem ezt a pszichiterapeutam magyarazta el illetve egy nagyon keves baratom is segitett ebbe vgy ennek megertesebe. Hogy nem velem van a baj,ha engem leszolnak,az nem igaz. A maaik ember van tele feszultseggel,es fusztracioval es igy eli ki magat. Gaz de ez van. En is mindenkepp javasolnek lehet egy terapias beszelgetest egy szakemberrel. Nehez jot talalni,de ha sikerul aranyat er. Akik meg nezegetik a micsodadat,azok gazak es gyerekesek. Hany eves vagy??? Mondjuk azert mikor anno koliba laktam,azert a noi tusoloba is vlt egy ket gaz dolog...ugyh mindig igyekeztem akkor menni,amikor nem vlt senki.
2019. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy,hogy mit vetítenek rám, nem tudom úgy nézni,hogy nem mondd semmit!

Aki így született,az így is fog megdögleni,hogy ezen tudna változtatni!(rám még hatványozottan igaz ez)


Ilyenkor legszívesebben elvágnám a nyakát az ilyen fa.zopóknak!Mindig próbálok úgy csinálni mindent,hogy azzal ne zavarja senkit,de van aki azt élvezi,ha zavarhat!

2019. dec. 1. 21:14
 6/12 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor legszívesebben elvágnám a nyakát az ilyen fa.zopóknak!"

Azért is fontos lenne, hogy pszichológust keress, hogy nehogy egyszer tényleg nekimenj valakinek... A saját érdeked (is), hogy kezelni tudd az agressziódat.

2019. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen pont ezt irtam le,h ebben élvezkedik. Ebbol nyer erot. Es pont ezert kell terapeuta neked. Az insulatossag az elso soraidban fel lelheto. Nem igaz h nem fogsz tudni ezen valtoztatni....segitseggel menne. De nem hiszem h igenybe fogod venni. Amugy miutan valaszoltam,h a ferfi tarsaidat kerdezted. Bocs en nő vagyok. Mmint az utolso. Es csak segiteni akartam. Szeresd magad a kuakcoddal egyutt. :) ennyi. Teljesen mindegy milyen. Legalabb van. :)
2019. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fölkeresek terapeutát,de hogy segítsen,kizártnak tartom!

Akármikor,akárhogy akartam ezen változtatni,nem ment!


Kicsit indulatos vagyok,igen!Ezen megint nem tudok változtatni!Csak akkor vagyok ilyen,ha valaki eléri,hogy ilyen legyek!

2019. dec. 1. 21:37
 9/12 A kérdező kommentje:

Az ilyen esetekben rendszerint balhé van!

Ezért hordok magamnál gázsprayt,mert jobb,mint ha megütném!(talán nem lesz így komoly baja a spraytől)

2019. dec. 1. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:

"Kicsit indulatos vagyok,igen!Ezen megint nem tudok változtatni!"

De igen, tudnál, ha akarnál. Ha egyedül nem megy, keress segítséget. Viszont ha úgy fordulsz pszichológushoz, hogy eleve úgy gondolod, nem fog tudni segíteni, azzal nagyon megnehezíted a dolgát - és akkor végül valószínűleg tényleg nem fog tudni segíteni. Bíznod kellene benne, hogy tud, akkor lenne értelme hozzá fordulni.

2019. dec. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!